Gebiedspromotie Park Brederode, Bloemendaal
Tags: project, Thunnissen Ontwikkeling, AM, gebiedspromotie, Bloemendaal, park
Middenin dit park ontwikkelt Thunnissen Ontwikkeling en AM een aantal zeer exclusieve woningen. Het gebied kent een rijke historie. In de negentiende eeuw was dit het terrein van het Provinciaal Ziekenhuis Santpoort. Het park herbergt een opvallend hoofdgebouw ontworpen door de negentiende-eeuwse architect J.D. Zocher jr. Enkele jaren geleden verlieten de laatste patiënten het ziekenhuisterrein.

Het landschap was het vertrekpunt bij het ontwerpen van de woningen. De natuur en de geschiedenis van het park spelen dan ook een belangrijke rol in de herontwikkeling van het park. In opdracht van Thunnissen Ontwikkeling en AM verzorgde De Wijde Blik de gebiedspromotie.Op deze unieke locatie worden vier woongebieden gerealiseerd met vrije kavels, luxe appartementen in het rijksmonument en vrijstaande villa’s in het topsegment van de woningmarkt.

Veel communicatieopgaves

Dit project bevindt zich in diverse stadia van de communicatie. Terwijl we volop bezig zijn met de gebiedspromotie, is ook reeds een start gemaakt met de verkoopcommunicatie. Daarnaast spelen project- en procescommunicatie een grote rol. 
 

De Wijde Blik helpt afstemmen
Park Brederode heeft aan De Wijde Blik gevraagd een communicatieplan te schrijven waarbinnen deze verschillende communicatietrajecten op elkaar worden afgestemd en de uitvoering ervan op zich te nemen.