Coaching en training
Tags: coaching, training

Het is prettig om terug te kunnen vallen op iemand met ervaring. Iemand die je de fijne kneepjes van het vak leert en je behoedt voor valkuilen. Dit kan een persoonlijke coach zijn, maar ook een enthousiasmerende docent.


Een training of cursus moet niet alleen inhoudelijk verrijken, maar ook leuk zijn om te doen. We doen daar dan ook veel aan: aansprekende werkvormen, afwijkende programma's. Soms verzorgen we een complete module op een opleiding. Soms alleen een gastcollege.

Bij organisaties bieden we complete meerdaagse trainingen aan. Maar ook een eenmalige stoomcursus, als daar vraag naar is.

Een stap verder gaat individuele coaching van uw medewerker. De Wijde Blik begeleidt medewerkers die nog maar kort in het communicatievak werkzaam zijn. Of die zich bepaalde communicatievaardigheden eigen willen maken. We delen onze kennis graag.

Projecten: